UPDATE 14.8.2021 - INFORMACE

Vše o dračí alchymii, šerpách a obchodním centru...
Zamčeno
Uživatelský avatar
R3plik4tor
Administrátor
Příspěvky:17
Kontaktovat uživatele:
UPDATE 14.8.2021 - INFORMACE

Příspěvek od R3plik4tor » 15 srp 2021, 11:11

Soupis změn a úprav v update 14.8.2021

VÝROBA PŘEDMĚTŮ

Asi největší novinkou je nový výrobní systém na Laroxionu, kdy již nemusíte přetahovat potřebné předměty do oken, ale jen si vyberete co chcete u daného NPC vyrobit a systém si vezme potřebné z inventáře.. pro lepší přehlednost jsou předměty roztříděny do kategorií. Různé výroby jsou teď trochu jinak roztříděny a informace o tom, kdo co vyrábí brzy aktualizujeme na wiki, ale jinak se můžete podívat po NPC ve městě, kde co je. Dále se pak odebralo otravné proklikávání, než se otevřelo okno výroby.

Obrázek

DENNÍ ODMĚNA

1x za 24h si můžete vybrat denní odměnu, stačí kliknout na quest "Denní odměna" Obrázek a vybrat v okně. Obrázek Denní odměna je dostupná pro všechny hráče od levelu 85

BODY POSTAVY A BODY KOUZEL

Nově půjdou body postavy sbírat až do maximálního levelu, kdy je přidání bodů možné až do výše 200. Dále pak je možné přidat body postavy a body kouzel hromadně, kdy nemusíte klikat, ale vyberete si kolik bodů chcete přidat.

Obrázek Obrázek

HROMADNÝ SBĚR PŘEDMĚTŮ

Nově můžete v hlavním menu hry použít "Nastavení sběru předmětů", kde se vám otevře podokno, kde si navolíte, zda chcete spadnuté předměty sbírat ručně klikáním, nebo hromadně, jedním klikem.

Obrázek Obrázek

BUFF A KOUZLA

Změnou prošla i kouzla.. Konkrétně každý buff byl prodloužen na cca 27 minut, dále pak byla přidána funkce pro hromadný buff skupiny, tzn. už žádné bufování každého zvlášť, ale prostě nabufujete celou skupinu najednou. Dále také byla výrazně zvětšena vzdálenost, na kterou lze členy nabufovat.

Obrázek

PASIVNÍ SCHOPNOST - KOVÁŘSKÉ UMĚNÍ

Nová pasivní schopnost "Kovářské umění", vám umožní vylepšovat předměty u kováře, pomocí pergamenů či jiných pomůcek se zvýšenou šancí až o 30% více, oproti běžnému vylepšování (po naučení schopnosti) - momentálně budeme implentovat potřebné knihy do hry.. dále pak bylo vyladěno okno vylepšování, kde nyní vidíte přesně jakou máte šanci na vylepšení.

Obrázek Obrázek Obrázek

VÝMĚNA LEGENDÁRNÍCH DRAČÍCH KAMENŮ

Nově u Starého mistra (přidán na každé náměstí prvních měst) můžete měnit své nevyužité Legendární dračí kameny excelentní čirosti, za jiné legendy.. nicméně, se ztrátou čirosti.. více info u Starého mistra.

Obrázek

POČET ČLENŮ CECHU

Nově byl deaktivován "Oltář síly", kdy se o jeho dalším využití bude ještě jednat, nicméně nyní je počet členů cechu nastaven na pevný počet a to 100

Obrázek

SKUPINOVÁ EMOCE

Pro vylepšení nálady si můžete hromadně zatancovat se svou skupinou, viz "Nastavení systému", kde se nachází "Menu party emoce", které umožní vůdci skupiny spustit hromadně emoci pro všechny členy skupiny. Funkce se ještě bude vylepšovat a ladit..

Obrázek

VYPNUTÍ BUFFŮ A SKILLŮ

Nově si můžete v nastavení hry vypnout vizuální efekty buffů a skillů na postavách, pro zvětšení výkonu (tato funkce se ještě bude také ladit a vylepšovat)

Obrázek

OSTATNÍ

- Plášť statečnosti dostal větší rozsah, ale plánuje se jeho další vylepšení v nějakém dalším update.
- Byla vyměněna některá NPC na náměstích za lepší verze (Obchodnice, Kovář, Skladník, Alchymista, Uriel, Obchodníci s výzbrojí a zbraněmi a Soon. Místo Nakajima je nově Švadlena, která se stará o kostýmové truhly.
- Bylo upraveno a opraveno několik textových částí.

URČITĚ JSEM NA NĚCO ZAPOMNĚL, ALE VĚTŠINA DŮLEŽITÝCH VĚCÍ JE ZDE.
DO BUDOUCNA PŘIPRAVUJEME SPOUSTU DALŠÍCH VYLEPŠENÍ A OPRAV, TOTO JE POUZE SOUPIS TOHOTO UPDATE, KTERÉ VÁM SNAD PŘINESE NOVÉ ZÁŽITKY DO HRY


ZA LAROXION - [GP]R3plik4tor


Obrázek
Chraňte si své údaje!
Dodržujte PRAVIDLA!
Než vložíte příspěvek, použijte HLEDAT!
Čtěte informace zde a ve hře, předejdete problémům!

Zamčeno