Energetický systém

Zamčeno
Uživatelský avatar
Galadrie
Nováček
Příspěvky:184
Energetický systém

Příspěvek od Galadrie » 18 led 2016, 17:49

Energetický krystal zvyšuje bonusy tvé výbavy až o 10% (pouze 5 bonusů které měníte pomoci Začarovat předmět) na dobu 2 herních hodin. Čas se počítá pouze pokud jsi přihlášen. Nad točící se mincí je Energie, ukazujíce jak dlouho ještě budeš moci těžit z energie krystalu.
Energetický systém
Obrázek
Alchymista: První město
Jak systém funguje :
Alchymista vynalezl novou technologii, kdy z předmětů ve hře s lvl 50+ (brnění, šperky, zbraně) dokáže extrahovat fragmenty energie. K extrakci fragmentů je zapotřebí postava s lvl 50+.

Jakmile získáte 30 fragmentů, můžete se pokusit vyrobit energetický krystal. Výroba stojí 200.000 yangů. Výroba může i selhat. Ale je zaručeno, že první pokus tvé postavy o výrobu krystalu bude 100% úspěšný.
Použití energetického krystalu:
Obrázek
Energetický krystal aktivujete pravým tlačítkem myši, ukazatel energie se naplní a bude mít modrofialovou barvu, jakmile bude zbývat 15% času změní barvu na zeleno zlutou. Doba trvání bonusu jsou 2 hodiny. Čas se počítá pouze pokud jste přihlášeni.
Energetický krystal může využívat postava s lvl 35+.
Podmínkou však je aktivace energetického systému, kterou provedete kliknutím na alchymistu a přečtením položky Nová technologie. Pokud tak neučiníte energetické krystaly nebudete moci využívat.

Zamčeno